Noteikumi un nosacījumi

Bark n Cone Roastery, SIA, reģistrācijas Nr. 40203464974, adrese: Gāršas iela 1A, Valteri, Jūrmala, LV- 2008, turpmāk – internetveikals nodrošina tīmekļvietnes saturu un preču pārdošanu atbilstoši zemāk redzamajiem lietošanas noteikumiem.

1. Vispārīgi noteikumi

Ja pircējs, izmantojot mājas lapu, iegādājas preces, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu, ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu.

2. Pirkuma veikšana 

Produktu cena un apraksts ir norādīti pie produkta. Pievienojiet izvēlētos produktus grozam, aizpildiet visus nepieciešamos laukus un izvēlieties piegādes veidu. Pasūtījuma un piegādes kopējās izmaksas tiek attēlotas uz ekrāna. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

3. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt, izvēloties maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma Swedbank: Visa/Mastercard. Izmantojot internetbankas apmaksas metodi, apstipriniet pasūtījumu, noklikšķiniet uz pogas "Atgriezties pie tirgotāja". Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei Swedbank. Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Piegādes noteikumi

Preces tiek piegādātas uz Eiropas Savienības valstīm, izmantojot kurjera pakalpojumus. Visas nodevas un nodokļus sedz Pircējs. Piegādes izmaksas tiek parādītas pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

5. Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, ja saņemtās preces iepakojums ir bojāts vai neatbilst pasūtījumam. Lai izmantotu atteikuma tiesības, brīvā formā jāraksta vēstule uz e - pasta adresi [email protected]. Atgriešanas izmaksas sedz internetveikals. Pircēja pienākums ir ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma nosūtīšanas internetveikalam atdot Pārdevējam Preces. Pēc atpakaļ nosūtīto preču saņemšanas internetveikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā, atmaksā visus no pircēja saņemtos maksājumus. Internetveikals nav atbildīgs par defektiem, kas radušies pēc preču piegādes Pircējam. Ja iegādātajām precēm ir trūkumi, par kuriem ir atbildīgs Pārdevējs, Pircējam ir tiesības pieprasīt preču trūkumu novēršanu vai apmaiņu pret jaunām precēm bez maksas. Ja preces nav iespējams nomainīt, Pārdevējs atdod Pircējam visus Distances līgumā paredzētos maksājumus. Pārdevējs uz patērētāja sūdzību sniedz rakstisku atbildi 15 dienu laikā.

6. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, piemēram, vārds, uzvārds, e - pasts u. c. Internetveikals nodod personas datus transporta pakalpojumu sniedzējam, lai nodrošinātu preču piegādi.

7. Strīdu izšķiršanas kārtība

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus. Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstarpēju sarunu ceļā. Ja strīdu neizdodas atrisinās, Puses strīdu risina Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus.